Grily WEBER

Spoločnosť Weber-Stephen Products Co. so sídlom v americkom Chicagu je svetovým výrobcom špičkových grilov a ich príslušenstva.

Už od roku 1952, kedy George Stephen vynašiel prvý kotlový gril, je značka Weber® lídrom a stále tiež najväčším inovátorom medzi výrobcami grilov.

Práve kotlový gril Weber® určuje už dlhšie ako päť desaťročí tvar kvalitných grilov. A práve tento robustný, avšak dnes už veľmi elegantný gril vytvoril kultúru vonkajšieho varenia. Je zosobnením spoločnosti, ktorá dôverovala svojim vlastným produktom dlho predtým, ako bola všeobecne prijatá a ako si uvedomila, že vytvorila svetovú ikonu grilovania – kotlový gril Weber.

Zároveň je značka Weber® jednou z najnapodobňovanejších značiek na svete. Originál je však len jeden a iba Weber vám garantuje špičkovú kvalitu všetkých svojich grilov.

Odkaz Georga Stephena je vidieť i dnes, cez jeho dvanásť detí, ktoré vychoval a ktoré teraz pokračujú v jeho práci v spoločnosti Weber-Stephen. Možno práve preto, že za značkou Weber sa skrýva stále rodinná firma, dokáže dať niečo čo iné značky nedokážu. Sľubujeme, že ak raz skúsite grilovanie s akýmkoľvek z grilov Weber, už nikdy nebudete chcieť iný.

Grilovaním s Weberom sa z fanúšika grilovania stáva majster….

DLHOROČNÁ ZÁRUKA

Použitie kvalitných materiálov a špičkové spracovanie, ktoré je výsledkom technologicky náročnej výroby, sú hlavným dôvodom, prečo si spoločnosť Weber môže dovoliť poskytovať na svoje grily dlhoročnú záruku.

Záruka až 10 rokov pri griloch kotlových a 10 rokov pri griloch plynových je pre nás samozrejmosťou, zatiaľčo pre vás je zárukou, že si svoj gril budete užívať dlhé roky bez ďalších investícií. Grily Weber, napriek svojej vyššej zriaďovacej cene, vás vždy vyjdu lacnejšie, pretože zatiaľčo užívateľ bežného grilu ich vymení za 10 rokov niekoľko, vy ostanete pri jednom.

Nerobíme kompromisy a vy by ste tiež nemali…

Štandardné

    Zobraziť ako: Grid List