Grily WEBER

WEBER ZÁRUKA

WEBER KVALITA S WEBER ZÁRUKOU AŽ 10 ROKOV PRI NÁKUPE WEBER GRILU

Kto sa dnes rozhodne pre nákup grilu Weber, získa tiež okrem výrobku vysokej kvality prémiovú záruku. A pretože sme o kvalite našich produktov pevne presvedčení, poskytujeme na jednotlivé súčasti záruky.

 

  • až 10 rokov na plynové grily
  • až 10 rokov na grily na drevené uhlie
  • až 5 rokov na elektrické a plynové grily Q

 

 

Grily Weber sú vyrobené z hrubostennej ocele, ktorá sa postará o dlhú životnosť a bezproblémovú obsluhu. Pre všetkých milovníkov grilovania je však najdôležitejší výsledok. Grily Weber sa postarajú o kvalitné a chutné jedlá aj počas nepriaznivého počasia.

 

 

Výroba začína formovaním grilu. Pomocou obrovských lisov sú vtlačené oceľové výlisy tlakom niekoľko sto ton do foriem. Vzniká tak robustná guľa, zložená z kotla a poklopu, ktorých formu má spoločnosť registrovanú a chránenú patentovým právom. Obsah uhlíka v používanej špeciálnej oceli je mnohonásobne nižší ako u oceľového plechu, ktorý štandardne používajú ostatní výrobcovia. Použitie kvalitnej ocele tak zabezpečuje vynikajúcu priľnavosť smaltu a tým aj majiteľovi grilu dlhoročné používanie so zárukou ochrany proti prepáleniu či prehrdzaveniu.

Ďalším náročným procesom, ktorý sa majiteľovi grilu Weber rozhodne oplatí, je zváranie. Už niekoľko desaťročí je väčšina súčastí kotlových grilov Weber zvarovaná, keďže zvarené, porcelánom smaltované spoje sú oveľa pevnejšie, menej ohrozené koróziou a neuvoľňujú sa. Výsledkom je gril, ktorého životnosť je možné počítať na desaťročia.

Okrem toho každý zvarený diel znamená menej práce pre zákazníka. Kúpa bežného grilu znamená pripraviť sa na často i niekoľkohodinovú montáž, keďže mnohí výrobcovia, s vidinou zníženia nákladov, nechávajú väčšinu kompletácie grilu zákazníkovi, čo sa však následne odráža v znížení životnosti takého grilu.

Ďalším dôležitým krokom je nanesenie porcelánovej vrstvy smaltu. Najskôr sú všetky časti vypálené použitím špeciálnej elektrostatickej procedúry, kedy je za sucha rovnomerne nanášaná vrstva čierneho porcelánového prášku a následne pri zhruba 870°C vypálená vo vysokej peci.

Tento náročný proces výroby zaručuje rovnomernú vrstvu porcelánového smaltu a zabezpečuje tak dlhoročnú životnosť aj pri vysokých teplotách žiary. Pre farebný vzhľad grilu je na základný smalt nanesená ďalšia farebná porcelánová vrstva.

Pre zabezpečenie ešte väčšej kvality je po vypálení každý diel vizuálne skontrolovaný.

Výsledkom tohto výrobného procesu je ten najkvalitnejší smaltovaný povrch na trhu záhradných grilov. Vrstva porcelánového smaltu chráni oceľ pred prehorením a prehrdzavením a odoláva roky priamemu pôsobeniu žiary uhlia a brikiet.

Každý plynový gril je v chode podrobený starostlivej kontrole kvality. Je skontrolovaný každý jednotlivý ventil a každý regulátor, aby sme mali istotu, že plyn prúdi optimálnou rýchlosťou rozvádzača. Ako posledný krok pred odoslaním k zákazníkovi sú všetky horáky zapálené a je skontrolovaná ich plná funkčnosť.

Zákazník sa nikdy nedozvie akým náročným procesom výroby prešiel jeho plynový či kotlový gril, avšak rozhodne ho ocení svojou dlhoročnou spokojnosťou, ktorú mu používanie grilu Weber prinesie.

 

Zobraziť ako: Grid List